Radndevu Al

Sigara bırakma programı

Sigara içenler diğer yöntemlerle veya yardım almadan bıraktıkları zaman, sevdiklerini düşündükleri (aslında BAĞIMLISI OLDUKLARI) bir şeyden vazgeçtikleri ve nikotin ihtiyacını sürekli hissettikleri için sancılı ve mutsuz bir süreç geçirmektedirler.

Mora Terapinin önemli tarafı ise MUTSUZLUK HİSSİNİ oldukça azalmasına destek olmasıdır. Sigara içme ihtiyaç ve isteğinin büyük oranda azalmasına yardımcı olmaktadır..

MORA Terapinin etkisi, bedeninizin işleyişindeki normallik halinin “NİKOTİNE İHTİYAÇ OLMAMASI DURUMU” olarak kodlanmasıdır. Tedavi sonunda herhangi birşey değişmemiş gibidir ama zaman ilerledikçe kişi birşeylerin farklı olduğunu ayırdetmeye başlar. Tedavinin etkisini sigaraya karşı bir "ALDIRMAZLIK" hali olarak da açıklayabiliriz.

 

Not : Sitemizde anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir.Mora Terapiyle yapılan destek uygulamaları tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar olarak değerlendirilmelidir. Uygulamaların sonucu kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.