Terapi Nasıl Uygulanır
Radndevu Al

Uygulama nasıl yapılır?

MORA-Terapi

MORA-Terapi MORA biorezonans cihazı yardımıyla yapılır. Kişi uygulama sırasında rahat bir koltukta oturuyor ve ellerinde cihazın elektrotlarını tutuyor haldedir. Ayaklar ise özel iletken plakalara basıyor durumdadır. Kişinin alnında ise bir başka elektrot sarılı durumdadır.

Alkolden tamamen kurtulmak isteyenler…

A) MORA-Terapi Silme...
Bu sırada alkolden alınan elektromanyetik frekanslar ayna görüntüleri oluşturularak (ters çevrilerek-silme modunda) kişinin el ve ayaklarındaki elektrotlar (antenler) yardımıyla vücut enerji sistemine verilir.

B) MORA-Terapi Filtreleme...
Vücuttan (el-ayaklar ve karaciğer üzerinden) alınan frekanslar filtrelenir ve problemli grupta kalan frekans bilgisinin ayna görüntüsü oluşturulur ve bu değiştirilmiş bilgi eller ve ayaklardaki elektrotlar yardımıyla sisteme geri verilir.

Tüm seans 30 ila 50 dakika arası sürer. Bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşanması ve hafif sersemlik hissedilmesi de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir.

MORA-Terapi seansları 3 gün ara ile yapılacak. Bu günlerde özellikle çok fazla su içilmesi vücudun temizlenebilmesi açısından önemli. Bir yandan da vücudu temizlemek için saunaya gitmek ya da küvet içinde zaman geçirmek gibi faaliyetler de yapılmalı.

ÇİP + Homeopatik Sıvı…

Uygulama sırasında cihazın her iki giriş alanına genelde içilen çeşit alkol konulacak ve biorezonans işlemine tabi tutulacak frekans bu örnekler üzerinden alınacak. Bir diğer alanda ise evde kullanmanız için size verilecek tuzlu su (serum fizyolojik) ve ÇİP frekans yüklemesine tabi tutulacak. Homeopatik sıvı önünüzdeki günlerde çok işinize yarayacak; istek olduğunda damla damla dilinizin altına damlatmanızı isteyeceğiz. Çip ise aynı sigara bırakırken kullanıldığı gibi bir ay kadar göbeğin 3 parmak altında cilde yapıştırılmış şekilde bulunacak.

Not : Sitemizde anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir.Mora Terapiyle yapılan destek uygulamaları tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar olarak değerlendirilmelidir. Uygulamaların sonucu kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.