Radndevu Al

Uygulama nasıl yapılır?

 

Mora Terapi Uygulaması

a)Düşkünlüğünüzün olduğu ve gıda intoleransı olan maddelerin temizlenmesi

Karbonhidrat gurubuna karşı (örneğin unlu ürünler, ekmek, hamburger, pasta, börek gibi gıdalar, şeker ya da çikolata…) düşkünlük haliniz varsa bu durumda size bu gıdalar üzerinden MORA-Terapi uyguluyoruz. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik MORA-Terapi uygulamasının bir benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır Yeni yemek alışkanlıklarımızda karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız.

Karbonhidratlar (unlu ürünler, ekmek, makarna, tatlılar…) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali durum hepimizde az ya da çok mevcut. MORA-Terapiyi sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği diğer gıdaları kullanıyoruz...

b)Psikolojik ve bedensel dengelemenin sağlanması

Kişinin yemek yeme alışkanlıkları psikolojik durumuyla oldukça ilişkilidir. Mora Terapiyle kilo verme sürecinde vücuttan yayılan elektromanyetik frekansları filtrelemek genel mantığı üzerinden kullanılır. MORA-Terapiyi "formatlamak" olarak tanımlamak mümkündür. Bir ya da iki seans uygulama kişinin duygu dünyasında belirgin değişiklik yaratabilmektedir. 

Hemen hemen herkes için genel bir rahatlama ve sakinlik hali MORA-Terapinin en belirgin etkilerinden birisidir. 

Uygulama 4-5 gün arayla olmak üzere 2 seans düzenlenmektedir.

Uygulama...

MORA cihazı içine problemli yiyecek maddesi konulur ve kişinin cihazın elektrotlarını tutması istenir. Uygulama sırasında sakinleşme-rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Uygulama sigara üzerinden yapılan MORA-Terapiye benzemekte ancak cihazın içerisine sigara yerine sık kullanılan karbonhidratlar konulmakta ve seanslar biraz daha uzun sürmektedir.

 

 

Not : Sitemizde anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir.Mora Terapiyle yapılan destek uygulamaları tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar olarak değerlendirilmelidir. Uygulamaların sonucu kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.