Radndevu Al

Kilo Verme Terapisini Kimlere Öneriyoruz

1) İştah azaltmak için MORA- Terapi

Hamur işlerine Dayanamayanlar…

Birçok kişide unlu gıdalara-karbohidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkansız olmaktadır. Bu düşkünlük halinin aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi MORA-Terapi yardımıyla giderilebilmektedir.

Çukulata ya da Tatlıya Düşkün Olanlar...

Bunun için tek seans genellikle yeterli olabilmektedir. Ancak standart olarak MORA-Terapiyi iki seans ana karbonhidrat gurupları üzerinden kullanıyoruz, ikinci seansta ana gurup karbonhidratlar yanında kişinin düşkün olabildiği diğer yiyecek guruplarını (tuz, kahve, kola gibi) da ekliyoruz.

Mora Sonrası Ne Hissedeceğim...

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve MORA-Terapinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edebilirsiniz. Ancak asıl uygulama etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkması muhtemeldir. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları hiç aramadığınızı fark edebilirsiniz.

Yeme ihtiyacının azalması yanında MORA-Terapinin bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzelme eğilimine girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi hissedebilirsiniz.

Not : Sitemizde anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir.Mora Terapiyle yapılan destek uygulamaları tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar olarak değerlendirilmelidir. Uygulamaların sonucu kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.