Radndevu Al

Kilo verme programı

Mora Terapiyle Kilo Verebilirsiniz!

Mora Terapi, fazla kilo almanın fiziksel ve psikolojik gerçek nedenlerine etki ederek, kalıcı bir şekilde kilo vermenize destek sağlamaktadır.

MORA-Terapi kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. MORA-Terapi yaygın olarak sigara bırakma, alkolü bırakma, hafif uyuşturucuları bırakma ve kilo verme konusunda kullanılmaktadır. Zayıflama amaçlı kullanımda bahsedilen “Silme” işlemi sigara ya da alkol üzerinden değil, “karbonhidrat tipi gıdalar” üzerinden yapılmaktadır.

Düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (ekmek, makarna ve tüm karbonhidrat grupları ) ya da kola, kahve vb.

MORA-TERAPİ İLE size kilo aldıran gıdaları HAYATINIZDAN ÇIKARABİLMENİZE DESTEK SAĞLIYORUZ. Birkaç gün arayla Yaptığımız MORA-Terapi seansları ile ÖZELLİKLE KARBONHİDRATLARA karşı olan düşkünlüğünüzün ortadan kalkabilmesine yardımcı olabiliyoruz. Bu aslında sigara bırakma için kullanılan MORA-Terapi uygulamasının bir benzerinin kilo aldıran gıdalar üzerinden yapılması.

Psikolojik dengeyi sağlayarak psikolojik kaynaklı yeme alışkanlıklarını değiştirmek

Sadece fiziksel kilo vermeye yönelik diyetler ve programlar, ürünler belki kısa bir süre kilo verdirebilir ama ne yazık ki kalıcı olmaz ve kilolar fazlasıyla geri döner.

Psikolojik durumumuzla fazla kilolar arasında doğrudan bir ilişki vardır. Hepimiz dikkat etmişizdir ki anlık psikolojik durumumuz yemek yeme alışkanlıklarımızı etkilemektedir. Örneğin stresli dönemler, yalnızlık hissi genellikle daha fazla yemek yememize neden olabilir.

Bazı kişilerde geçmişte yaşanan duygu durumları, travmalar kişinin kalıcı olarak yemek yeme alışkanlığını da değiştirmiştir. Bu yüzden kalıcı bir kilo kontrolü yapmak nerdeyse imkansız hale gelir. Bir süre zayıflansa bile bir süre sonra eski kilolar tekrar yerine gelir.

Zayıflama protokolünde, psikolojik kaynaklı gereğinden fazla yeme ihtiyacını ortadan kalkmasına destek olabiliyoruz. Kişinin ruhsal ve bedensel sağlıklı ve dengeli olmasını sağlayarak, kişinin gıdalarla kurduğu psikolojik bağlantıyı yeniden düzenleyerek verilen kiloların kalıcı olmasına destek sağlayabiliyoruz.

 

Not : Sitemizde anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir.Mora Terapiyle yapılan destek uygulamaları tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar olarak değerlendirilmelidir. Uygulamaların sonucu kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.