Radndevu Al

Alkol bağımlılığından kurtulmak elinizde…

MORA-Terapi ile Alkolü Bırakma…

MORA-Terapi Dünya'da bağımlılık tedavilerinde etkili bir yöntem olarak uzun süredir kullanılmaktadır. 

MORA-Terapinin Alkol Bağımlılığında Kullanımı...

Mora terapi de maddelerin kimyasal özellikleri değil, fiziksel özellikleri (elektromanyetik özellikleri) kullanılır. Bağımlılık durumunda yapılan işlem, bağımlılık yapmış olan maddenin (içilen alkol) cihazın içine konulması ve bu maddeden alınan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmesidir. Alkol bırakmak için yapılan uygulamalarda cihazın içine konulan madde kişinin sık kullandığı alkol cinsidir. Sigara bırakmada olduğu gibi, maddenin elektromanyetik bilgisinin vücuttan silinmesiyle alkole karşı bir isteksizlik, eski tadı alamama durumu yaratılabilmektedir.

Alkol bırakma protokolünde amacımız,

Alkol bağımlılığını azaltarak, alkole karşı isteksizlik yaratmak.

MORA-Terapinin etkisi kişinin alkol ihtiyacını azaltması ve kişinin alkolden çok fazla zorlanmadan vazgeçebilmesine destek sağlayabilmesidir. Etki aynı sigara bırakmada olduğu gibi ilk seansla birlikte başlayabilir ve birkaç günde bir yapılan 3 seansla pekiştirilir. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü almaya çalışırsa; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün anlamsızlaştığını fark edebilmektedir.

Psikolojik Durum…

Yapılan işlem sadece alkolün frekansının silinmesi olmayıp, vücudun yaydığı elektromanyetik frekansların da düzenlenmesi olduğundan yapılan MORA seanslarının kişinin psikolojik durumu üzerinde de belirgin bir etkisi görülebilmektedir. Genelde görülen şey anksiyete (sıkıntı halinin) ortadan kalkması ve genel bir sakinlik, rahatlama halidir. 

 

Not : Sitemizde anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir.Mora Terapiyle yapılan destek uygulamaları tamamlayıcı ve destekleyici uygulamalar olarak değerlendirilmelidir. Uygulamaların sonucu kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.